środa, 1 lutego 2012

Bohaterowie.

Gabriela, spokojna 19-latka szukająca zrozumienia. Kocha malować, a jej obrazy są doceniane w świecie młodych artystów. Razem z Milą przeprowadziły się z Polski do Londynu, aby zdobyć wykształcenie dające im szanse w dalszym życiu. Nie szuka miłości - poszukuje docenienia i zrozumienia. 


Mila, niepozorna 19-latka z wybuchowym charakterem. Bardzo szybko się zakochuje i nie boi się okazywać uczuć. Miała wielu chłopaków, jednak po przeprowadzce do Anglii szuka prawdziwej miłości. Zrobi wszystko dla swojej przyjaciółki Gabi, z którą mieszka w Londynie.
Louis, 20-letni członek boybandu. Najzabawniejszy, posiada nietuzinkowe poczucie humoru. Jest prawdziwym przyjacielem Harrego. Nazwany playboyem zespołu- żadna kobieta mu się nie oprze. Szuka dziewczyny, która zaimponuje mu też intelektem, a nie tylko wyglądem.

Harry, 18-letni - najmłodszy członek zespołu One Direction. Podbija serca dziewczyn jednym spojrzeniem. Flirciarz znany w całym Londynie z przelotnych romansów, wciąż szuka prawdziwej miłości - drugiej połówki, która zobaczy w nim nie tylko gwiazdę, ale i zwykłego chłopaka.

Niall, 19-letnia 1/5 część 1D. Najmilszy chłopak w towarzystwie. Kocha jeść i spać. Dysponuje najpiękniejszymi oczami w zespole. Dla swoich przyjaciół zrobi wszystko, co czyni z niego prawdziwego przyjaciela. 

Zayn i Liam, 19-letni członkowie One Direction. Przyjaciele Harrego, Louisa i Nialla.


2 komentarze:

  1. Gdybym tylko wyglądała jak ktoraz z tych dziewczyn *_* too bym miala fajne zycie :d

    OdpowiedzUsuń
  2. oj nie tylko ty byś takowe miała

    OdpowiedzUsuń